Komplexní správa a údržba nemovitostí, v oblasti průmyslových a komerčních staveb.

Lidé v CS Facility

Lidé

V našem oboru, stejně jako v mnoha ostatních, hraje klíčovou roli pro poskytnutí kvalitní služby kvalita lidí, kteří tyto služby poskytují. Věříme, že pečlivým výběrem našich spolupracovníků jsme schopni uspokojit nejnáročnější zákazníky.

Servisní centrum

Lidé z našeho servisního centra jsou naším kontaktem číslo 1, připraveni řešit požadavky našich zákazníků spojené s komplexním Facility Managementem 24hod. denně. Lidé ze servisního centra jsou kvalifikovaní odborníci, kteří se zároveň starají o standardní periodické servisy a jsou tak v podstatě vzdálenými správci budov.

Regionální projektoví a facility manageři

Regionální manageři jsou naši lokální zástupci, kteří mohou být k dispozici on-site kdykoli je zapotřebí. Jsou tak nejen lokálním obchodním partnerem pro zákazníky v daném regionu, ale i naším kontaktem vůči subdodavatelům a servisním technikům s detailní a komplexní znalostí budovy.

Servisní technici

Naši servisní technici jsou profesionálové ve svých oborech. Od prvotní přejímky objektu si osvojí znalost budovy a jejích technologií, takže k provádění veškerých servisních zásahů není potřeba účast zákazníka. Naši servisní technici poskytují zejména služby v oblastech elektroinstalací, vytápění, vzduchotechnických a klimatizačních zařízení, požární bezpečnosti objektu, servisů nakládacího zařízení, dodávek energií, ale i mnohých dalších.

 

Novinky / aktuality

REALITY S NÁMI

Před časem jsme díky našemu kvalitnímu zázemí založili realitní společnost CS Reality s.r.o. Neváhejte se na nás obrátit a my pro Vás zajistníme komplexní realitní činnost, včetně našeho skvělého právního, finančního a t… detail

SPONZORUJEME MLADÉ SPORTOVCE

Pomáháme mladým kanoistům z ústeckého oddílu rychlostní kanoistiky TJ Chemička v Ústí nad Labem a přejeme mnoho sportovních úspěchů!

detail