Komplexní správa a údržba nemovitostí, v oblasti průmyslových a komerčních staveb.

BUILDING and FACILITY SERVICES

O nás

Jsme společností poskytující služby Projektového a Facility Managementu na území České republiky. Pokrýváme velká průmyslová centra. Díky způsobu práce snižujeme ceny služeb. Lidé z našeho týmu mají rozsáhlé zkušenosti s výstavbou a provozem průmyslových a komerčních budov. Společnost CS Facility byla založena v roce 2008 skupinou profesionálů s bohatými zkušenostmi v oblasti výstavby, provozu a údržby především průmyslových a komerčních budov (výrobní a logistické budovy, obchodní centra, administrativní komplexy). Díky zkušenostem a využití nekonvenčních metod dokáže společnost CSF pružně reagovat na poptávku zákazníků a nabídnout vždy odpovídající rozsah služeb. CSF disponuje kvalitními a kvalifikovanými pracovníky a širokou sítí vybraných a dlouhodobě odzkoušených subdodavatelů v různých odborných oblastech. Společnost dokáže díky svému systému poskytnout kvalitní služby v krátkých realizačních lhůtách za zajímavých cenových podmínek.

 

Novinky / aktuality

SPONZORUJEME MLADÉ SPORTOVCE

Pomáháme mladým kanoistům z ústeckého oddílu rychlostní kanoistiky TJ Chemička v Ústí nad Labem a přejeme mnoho sportovních úspěchů!

detail

KONZULTACE A PORADENSTVÍ, AUDITORSKÁ ČINNOST

PROVÁDÍME SPECIALIZOVANÉ PORADENSTVÍ V NAŠEM OBORU, DÁLE AUDITORSKOU ČINNOST, ZEJMÉNA V OBLASTI FACILITY MANAGEMENTU A TO ZEJMÉNA S OHLEDEM NA PLATNOU LEGISLATIVU A POTŘEBY NAŠICH KLIENTŮ.

detail